fbpx

MENU

Łyżeczka reklamowa. Więcej niż gadżet.

Łyżeczka z grawerem – to jest coś innego wśród gadżetów grawerowanych i różnych innych upominków. Z takim towarem będą się Państwo wyróżniać spośród większości sklepów pamiątkowych. Czy to nie jest najważniejsze dla udanej sprzedaży? 

Dla kogo jest ta oferta?

Dla firm, które chcą wyróżnić się ładnym gadżetem z własnym logo. Łyżeczka z logotypem lub imieniem – to wspaniały pomysł na prezent pracownikóm lub klientom firmowym. Dla tych którzy prowadzą sklepy z pamiątkami lub mają ciekawe pomysły na biznes. Jeżeli chcą się wyróżnić od innych sklepów pamiątkowych fajnym, nowoczesnym towarem lub po prostu poszukuje nowych produktów do poszerzenia swojej oferty.

Tradycyjnie łyżeczki z herbami miast sprzedawane są we wszystkich turystychnych miejscach Europy. Od wielu lat podrożujący traktowali takie pamiątki jako zdobycz, dowód dotarcia do kurortu lub miasta i również jako fajny upominek ze zwiedzanego miejsca. 

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko wzory herbów, a również imiona męskie i damskie. Oraz różne okolicznościowe napisy – na przykład – kochanej Mamie, kochanemu Dziadkowi i dowolny nietypowy grawer. Łyżeczka z logotypem oraz imieniem – to oryginalny prezent dla pracowników na Święta Bożego Narodzenia.

Łyżeczki imienne są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej chromoniklowej 18/10, przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Posiadamy decyzję od Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Każda łyżeczka promocyjna jest w pakowniu jednostkowym. 

Rysunki wykonane metodą grawerowania laserowego. Łyżeczki dobrze znoszą mycie w zmywarce. Nadają się do codziennego użytku.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych produktów, niska cena i bardzo szybka dostawa! 

 Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, współpracą lub dystrybucją naszych towarów, prosimy o kontakt republika.lyzeczek@gmail.com. Lub wypełnić formularz znajdujący się na podstronie: https://republikalyzeczek.pl/onas/

Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. 

× W czym możemy pomóc? Odpowiadamy od 9 do 20.