Sprzedaż hurtowa wysokiej jakości grawerowanych łyżeczek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, uruchomiliśmy możliwość składania zamówień hurtowych na nasze grawerowane łyżeczki. Oferujemy atrakcyjne rabaty hurtowe, które są skalowane w zależności od wielkości zamówienia, zaczynając już od 100 sztuk grawerowanych łyżeczek. 

Jesteśmy świadomi tego, że każdy detal ma znaczenie, dlatego dostosowujemy nasz asortyment do indywidualnych preferencji i potrzeb naszych kontrahentów, zapewniając produkt, który jest nie tylko wysokiej jakości, ale również w pełni spersonalizowany. Oferujemy w sprzedaży hurtowej grawerowane łyżeczki, które posłużą nie tylko jako rewelacyjne narzędzie marketingowe, ale będą także wyrazem szacunku dla pracowników i partnerów biznesowych.

Rozsądna polityka cenowa hurtowej sprzedaży grawerowanych łyżeczek jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczanie wartościowych upominków w konkurencyjnej cenie. 

Dążąc do budowania trwałych i owocnych relacji biznesowych, kładziemy nacisk na poszanowanie każdego klienta. Rozumiemy, że dobry biznes to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim wzajemne zaufanie i zrozumienie.

Zależy nam najbardziej na tym, aby każdy Twój zakup w naszej hurtowni wysokiej jakości grawerowanych łyżeczek był inwestycją w dobre relacje biznesowe, które liczą się dla nas najbardziej.

Łyżeczka z grawerem – oryginalny produkt w Twoim sklepie z pamiątkami

Łyżeczka z indywidualnym grawerem — kwintesencja oryginalności w świecie grawerowanych gadżetów i upominków. Prezentując nasze wyrafinowane produkty, Twoja oferta będzie się nie tylko wyróżniać, ale również definiować nowe standardy wśród asortymentu sklepów pamiątkowych. Czyż nie to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w handlu? Nasze grawerowane łyżeczki stanowią idealną propozycję dla tych, którzy pragną oferować swoim klientom coś więcej niż tylko zwykły gadżet — przedmiot z duszą, który zostanie zapamiętany na długo.

Oferta dla sklepów z pamiątkami

W ofercie skierowanej do właścicieli sklepów z pamiątkami przygotowaliśmy oryginalne, wyróżniający się na tle konkurencji produkty, jakimi są:

  • Grawerowane łyżeczki z herbem miasta
  • Grawerowane łyżeczki z herbem i nazwą miasta
  • Grawerowane łyżeczki z imieniem
  • Grawerowane łyżeczki z dedykacją (Kochanej Mamie, Kochanej Babci, Kochanej Córeczce, itp.)

Łyżeczki z herbami miast sprzedawane są we wszystkich turystycznych miejscach Europy. Od wielu lat podróżujący traktowali takie pamiątki jako stylowy gadżet, dowód dotarcia do kurortu lub miasta oraz jako świetny upominek dla bliskich z odwiedzonego miejsca.

W celu zapewnienia odpowiedniej ekspozycji naszych produktów w Twoim sklepie z pamiątkami proponujemy dwie różne opcje zatowarowania:

Opcja „Szybki start” zawiera w sobie tradycyjny stojak, który mieści 130 indywidualnie zapakowanych, grawerowanych łyżeczek, gotowych do sprzedaży.

Opcja „Elite” to 2 podświetlane gabloty w formie zamykanej walizki, w której znajduje się 294 grawerowanych łyżeczek. Idealna do ekspozycji pamiątkowych łyżeczek na ladzie sklepowej. Sprawdzi się także w sezonowych, mobilnych punktach sprzedaży. Efektowne podświetlenie LED przyciągają uwagę klienta, który od razu widzi szeroki wybór łyżeczek wyeksponowanych w gablocie.

Z uwagi na sposób ekspozycji produktów opcja „Elite” generuje sprzedaż na poziomie 30-40% większym w porównaniu z opcją „Szybki Start. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że podświetlana gablota zajmuje większą powierzchnię w punkcie sprzedaży. Jeśli masz w swoim sklepie odpowiednie miejsce na efektowną ekspozycję pamiątek, to opcja „Elite” będzie dla Ciebie idealna.

Łyżeczka z grawerem dla firm pragnących wyróżnić się oryginalnym gadżetem z własnym logo

W naszej ofercie hurtowej sprzedaży łyżeczek nie zabrakło także oferty skierowanej do firm, pragnących wyróżnić się oryginalnym gadżetem z własnym logo. Grawerowane łyżeczki z logotypem lub imieniem – to sprawdzony pomysł na prezent pracowników lub kontrahentów, niezależnie od okazji.

grawerowana łyżeczka z logo firmy

Rozumiejąc dynamiczne potrzeby korporacyjne, nasza ekskluzywna kolekcja grawerowanych łyżeczek stanowi synonim prestiżu i elegancji. Każdy element został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią sobie unikalność i pragną, aby ich marka była kojarzona z wysoką jakością i oryginalnością. Grawerowane łyżeczki doskonale sprawdzą się w roli upominków podczas firmowych gal, jako wyraz uznania dla zespołu, czy też jako niezapomniana pamiątka dla najlepszych klientów. Personalizacja poprzez grawerowanie dodaje wyjątkowego charakteru każdej łyżeczce, tworząc trwałą wartość, która przekracza konwencjonalne podejście do korporacyjnych prezentów.

Jeżeli jesteś zainteresowany hurtowym zakupem naszych łyżeczek lub podjęciem stałej współpracy w zakresie dystrybucji naszych grawerowanych sztućców, prosimy o kontakt na adres republika.lyzeczek@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na podstronie https://republikalyzeczek.pl/zostan-naszym-partnerem/ .

Nieskazitelna jakość naszych produktów

Nasze grawerowane sztućce produkowane są w renomowanej włoskiej fabryce wyłącznie na potrzeby naszej firmy, a jakość naszych produktów można śmiało uznać za nieskazitelną. Łyżeczki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i objęte są dożywotnią gwarancją.

Prawo własności intelektualnej

Pragniemy poinformować, że wzór naszej łyżeczki wliczając w to wymiary, kształt i kolorystykę został zastrzeżony w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej (European Union Intellectual Office) na podstawie certyfikatu 018926273.

Informujemy również, że logo marki Republika Łyżeczek zostało zastrzeżone jako znak towarowy w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.