O firmie


Witamy państwa na naszej stronie! Produkujemy łyżeczki grawerowane z imionami. To oryginalny prezent na każdą okazję!

Sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej chromoniklowej, kwasoodpornej typu 18/10. Grawerowane laserowo, nadaja się do mycia w zmywarce bez obaw o uszkodzenie dekoracyjnego wzoru. Elegancki prezent na urodziny, imieniny, chrzest, komunie święta i wiele innych okazji. Łyżeczka grawerowana z imieniem – to piękna pamiątka na długie lata!

Z nami – szybko i pewnie! Dzisiaj zamówiłeś, dzisiaj grawerujemy i wysyłamy!

Łyżeczka z imieniem jest zapakowana w pudełko ozdobne i jest gotowym prezentem!

Bliskie osoby zasługują na wyjątkowe prezenty.

Wszystkie nasze sztućce grawerowane możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie! Jesteśmy pewni jakości naszych łyżeczek imiennych, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom.

Z rzemiosła podnosimy grawerowanie łyżeczek do rangi sztuki, angażując w naszą pracę całe serce, duszę, wyobraźnię i czas. Łączymy finezyjnie wiedzę i ponad rok doświadczenia ze świeżością pomysłów, tak jak trwałość metalu z precyzją i kunsztem grawerki. Przekonaj się, że grawerowanie sztućców to nasza pasja!

W Polsce jest wiele imion, z roku na rok coraz węcej. Dla każdego zrobimy łyżeczkę imienną! Niech każdy będzie unikatowy!